סדנת שוקולד - חוויה משפחתית מתוקה

דמיינו את הסיטואציה הבאה: כל המשפחה יושבת מול השולחן הגדול במטבח. הילדים מלקקים את האצבעות מתוך “הר” של שוקולד בתוך קערה, ואתם ההורים גם נהנים מלראות את ילדכם מערבבים, טועמים ונהנים. גם אתם אם להודות, נהנים מאותה חוויה בדיוק. זו החוויה אשר סדנת שוקולד משפחתית באה להציע לכם. סדנת שוקולד משפחתית הינה חוויה אשר יכולה לחזק את הקשרים בתוך המשפחה ולקרב בין בני המשפחה, אבל מעבר לכך, וברמה הבסיסית ביותר – היא מהנה וטעימה. סדנת שוקולד משפחתית יכולה להניע את כל המשפחה אל מטרה משותפת, מבלי בכלל שאתם תשימו לב, משום שתהיו עסוקים בהנאה גדולה בערבוב, סידור, חימום, קירור והכי חשוב – טעימה של הרבה מוצרי שוקולד.

הקשר המתוק בין המשפחה

בין אם מדובר במשפחה המצומצמת או במשפחה המורחבת, החוויה של סדנת שוקולד משפחתית היא בלתי נשכחת. מדוע סדנת שוקולד משפחתית בעצם היא כל כך חזקה ומגבשת? מדובר בשילוב בין שני כוחות מרכזיים מאד בסדנה – כוח היצירה וכוח ההנאה. הרעיון המוביל מאחורי סדנת שוקולד משפחתית הינה היצירה המשותפת. כאשר המשפחה כולה “מתגייסת” למען מטרה משותפת – הקשר בין בני המשפחה מתהדק ומתחזק.

אולם, סדנת שוקולד משפחתית מציעה כמובן משהו מעבר לרעיון הבסיסי של יצירה משותפת. סדנת שוקולד משפחתית מציעה לכם לא רק את חווית היצירה אלא גם את חווית ההנאה המשותפת. אחרי הכל, מי מאיתנו לא אוהב שוקולד? סדנת שוקולד משפחתית גם תעודד מאד את הצעירים שבחבורה ליטול חלק משותף ב”מאמץ” המשפחתי ליצור מוצרי שוקולד ביחד. כך, מבלי שהילדים בכלל לא ישימו לב – הם ייקחו חלק בתהליך של יצירה משותפת עם ההורים והאחים שלהם, ואף עם קרובי משפחה נוספים כמו דודים ובני דודים, וגם סבא וסבתא יכולים להצטרף וליהנות. כך, סדנת שוקולד משפחתית תציע לכם חוויה מהנה, מגבשת וטעימה מאד, אשר אנו בטוחים כי לא תשכחו זמן רב.

סדנת השוקולד המשפחתית של דה בר

דה-בר יוצרים בשוקולד מתמחים בסדנאות מתוקות מסוגים שונים. אנו רואים חשיבות מכרעת בחוויה של סדנת שוקולד משפחתית, בדיוק מהסיבות אשר ציינו מקודם. סדנת שוקולד משפחתית של דה-בר תציע לכם חוויה בלתי נשכחת: יצירה משותפת של כל המשפחה של מוצרי שוקולד טעימים כגון פרלינים ומשקאות מתוקים ושוקולדים. סדנת שוקולד משפחתית של דה-בר כוללת בתוכה שוקולד בלגי איכותי, וכן מועברת ע”י ערן דה-בר שוקולטייר בתחום של יצירת מוצרי שוקולד טעימים ואיכותיים.

אז קדימה, למה אתם מחכים?
זה הזמן להתקשר ולהזמין אליכם את החוויה המתוקה והטעימה ביותר שאתם הולכים לעבור עם האנשים שאתם אוהבים – סדנת שוקולד משפחתית

לקבלת הצעת מחיר לסדנת שוקולד משפחתית

פנו עכשיו