סדנת שוקולד מטריפה ובלתי נשכחת למסיבת רווקות

סדנת שוקולד למסיבת רווקות מוזמנת ברוב הפעמים על ידי החברה הכי טובה של הכלה, והיא כמובן רוצה לארגן ולתכנן לחברה שלה את מסיבת רווקות הכי מושלמת והבלתי נשכחת, ולכן זה טבעי שלפעמים היא גם קצת חוששת שאולי לא יהיה חיבור בין כל הבנות, כי לפעמים החברות של הכלה הן מתקופות שונות בחיים ולא ממש מכירות אחת את השנייה.

אני בהחלט מבין את החשש ומאיפה הוא נובע, אך יחד עם זאות אני חייב לציין שלא ראיתי סדנת שוקולד למסיבת רווקות שלא הצליחה, כי אין ספק וזו עובדה שהשוקולד מחבר בין אנשים ויותר נכון בין נשים.

כשאני מגיע למסיבת רווקות אני רואה בתחילת הערב חבורה שמאוד נרגשת וקצת מתביישת, אך מהרגע שסדנת השוקולד מתחילה וכולן לובשות סינרים וחובשות כובעים האווירה מתחילה להיות לוהטת ומהנה, אווירה של צחוק ושמחה וכמובן שכולן משתתפות בחגיגה.

בסדנת השוקולד למסיבת רווקות מסמר הערב היא כמובן הכלה אשר מנחה יחד איתי את הסדנה, וכולנו יוצרים ביחד יצירות שוקולד במגוון צורות וטעמים שמטריפות את כל החושים.

שלבי סדנת שוקולד למסיבת רווקות

את סדנת השוקולד למסיבת רווקות אנחנו מתחילים בסבב הכרות והסבר קצר אודות השוקולד המלווה גם בטעימות שוקולד. לאחר שהאווירה קצת התחממה ,טעמנו שוקולד וגם שתינו שוקולד חם ממזרק שוקולד אישי אנחנו עוברים לשלב הבא- השלב המעשי של הכנת שלל יצירות שוקולד הכולל הכנת:
פרליני שוקולד במגוון צורות וטעמים, הכנת סוכריות משוקולד על מקל, טבלאות שוקולד, כפיות משוקולד, ממתקי שוקולד בשלל צורות , חטיפי שוקולד בעבודת יד ועוד…
את הכלה אנחנו מאתגרים בפרויקט מיוחד והוא – לבנות את בית השוקולד שלה – בית תלת מימד שכולו שוקולד ושוקולד. לאחר שטעמנו, זללנו, צחקנו ובעיקר נהנינו מכל רגע נסיים את הסדנה בהכנת קינוח מתוק וחם…
הכנת סופלה שוקולד אישי אשר נאפה במקום ורק מוסיף ניחוחות אפייה סדנת השוקולד למסיבת רווקות – החיבור המושלם בין שוקולד ואירוטיקה

בסדנת השוקולד למסיבת רווקות אנחנו אוהבים לפנק ולפנק את כלת השמחה ואת כל המשתתפות.
מעבר לחוויה המיוחדת, המתוקה והקסומה כל משתתפת יוצאת מהסדנה עם מארז אישי מעוצב ומהודר הגדוש ומלא בשלל יצירות שוקולד שהכינו במו ידיהם.
מזכרת מערב שוקולדי ,מתוק ובלתי נשכח!

סדנאות השוקולד למסיבת רווקות הן הפתרון המושלם למסיבת רווקות בלתי נשכחת , למסיבת רווקות של כיף והנאה

יש לכן שאלות לגבי סדנאות השוקולד למסיבת רווקות ולנו יש את התשובות:

את סדנאות השוקולד למסיבת רווקות ניתן לקיים בכל מקום כמו למשל בבית , בצימר, בחצר, בפאב או במועדון

סדנאות השוקולד למסיבת רווקות עורכות כ-3 שעות , ולפעמים הן נמשכות מעבר לצפוי

אין צורך להכין דבר לסדנת השוקולד למסיבת רווקות אנחנו מביאים עימנו את כל המצרכים והאביזרים הדרושים ומכינים הכול בסדנה!

כן, בסדנת השוקולד למסיבת רווקות יש לדאוג שבמקום בו תתקיים סדנת השוקולד תהייה נקודת חשמל, שולחן ומקרר.

כן בוודאי, בתום סדנת השוקולד למסיבת רווקות כל משתתפת מקבלת אריזה מהודרת אישית לקחת עימה הביתה את הפרלינים יצירות השוקולד וסופלה השוקולד אשר הכינה.

בסדנת השוקולד למסיבת רווקות אין כל מגבלת כמות משתתפות, ניתן לקיים סדנת שוקולד למסיבת רווקות לקבוצות קטנות וגדולות.

סדנאות שוקולד מומלצות למסיבת רווקות

לקבלת הצעת מחיר לסדנת שוקולד למסיבת רווקות

פנו עכשיו