סדנאות שוקולד ליום הולדת
כי אין אין אין חגיגה בלי שוקולד – והרבה

מה עובר לכם בראש כשאתם מגלגלים בפה את המילה “שוקולד” ? האם אתם נזכרים בטעם החם והמתוק, בריח העשיר, או אולי בתחושה שלו כשהוא נמס על הלשון ?

ואולי אתם נזכרים בעת ההיא, כשהייתם ילדים ואימא הרשתה לכם ללקק שוקולד מקערת העוגה, כשהתגנבתם לארון הממתקים לחפש איזו חבילת שוקולד באמצע הלילה, או להחביא אותו בתיק של בית הספר ?

אין פלא ששוקולד הוא האמצעי המנחם, האהוב, הטעים והמשמח האולטימטיבי ביותר וזה בדיוק מה שהופך אותו למענה המושלם ביותר לאירועים וחגיגות.

זו בדיוק הסיבה לכך, שבשנים האחרונות הופכות סדנאות שוקולד ליום הולדת להיות יותר ויותר מבוקשות ולהפוך את יום ההולדת לאירוע שאסור לפספס.

סדנאות שוקולד ליום הולדת –
לילדים או למבוגרים?

סדנאות שוקולד לימי הולדת מתאימים כמובן לכל גיל, התוכן כמובן משתנה בהתאם לגיל החוגג ולגיל אורחיו.

חווית שוקולד קסומה ומתוקה המשאירה תמיד טעם וחשק לעוד.

רגעים בלתי נשכחים בהם הילדים יוצרים בשוקולד, טועמים ושותים שוקולד חם ממזרק שוקולד אישי,

מכינים שלל יצירות שכולן משוקולד , איורי שוקולד וקינוחי שוקולד  – בקיצור כל מה שכל ילד חולם עליו ואם נאמר את האמת גם אנחנו המבוגרים לא מוותרים על רגע מתוק ובלתי נשכח שכזה.

סדנאות שוקולד ליום הולדת המיועדות למבוגרים יכללו אלמנטים קצת יותר מורכבים יותר אם בהתנסות בהכנת פרלינים וגנאשים וטעימתם, ואפילו בהכנת קינוחי שוקולד שכבתיים שאין מרשימים מהם.

בנוסף, רצוי מאוד לדעת כי בכל סדנאות השוקולד נעשה שימוש בשוקולד משובח ואיכותי בלבד – שוקולד מריר 70%, שוקולד לבן ושוקולד חלב.

מה נדרש על מנת להזמין סדנאות שוקולד ליום הולדת?

סדנאות שוקולד ליום הולדת יכולות להתבצע בביתו של החוגג או בסטודיו דה-בר , ולמעשה אינן דורשות כל הכנה מוקדמת. גם אין צורך לומר לאורחים לבוא בבגדים שמותר ללכלך, אולם רצוי לדעת כי בחודשי הקיץ, נדרש לקיים סדנאות שוקולד ליום הולדת במקומות סגורים וממוזגים בלבד, בכדי שהחום והשמש לא ימסו את יצירות השוקולד.

אתם, כבעלי האירוע, לא נדרשים להכין שום חומרים או כלים בעת הזמנת סדנאות שוקולד ליום הולדת.

בסטודיו של דה-בר תמצאו את כל הדרוש לביצוע סדנאות שוקולד ליום הולדת מהסוג המוצלח והטעים, אתם רק תידרשו להגיע עם תאווה לשוקולד משובח ואיכותי. אנחנו כבר נמלא אותו על הצד הטעים ביותר.

סדנאות שוקולד ליום הולדת

לקבלת הצעת מחיר לסדנה ליום הולדת

פנו עכשיו