מה כוללות סדנאות שוקולד זוגיות?

סדנאות שוקולד זוגיות הן סדנאות פרטיות המיועדות לבני הזוג בלבד, ומטרתן לספק הצצה אינטימית ומיוחדת אל עולם השוקולד המלווה ברומנטיקה ותשוקה. סדנאות שוקולד זוגיות מנוהלות בידיו של שוקולטייר מומחה שילווה אתכם במסע אל השורשים המתוקים שלכם.

סדנאות שוקולד זוגיות מתחילות בדרך כלל בהסבר תיאורטי אודות ההיסטוריה של השוקולד, מקורו, ואנדוקטות משעשעות אודות שוקולד בתרבות, בספרות ובסרטי האהבה הגדולים של כל הזמנים. חלק גדול במהלך סדנאות שוקולד זוגיות מוקדש להתנסות בפועל – תזכו להכין טראפלים מצופים בשוקולד בלגי עשיר, להכין פרלינים מעוצבים, ואף תלמדו להכין משקאות אלכוהולים מבוססי שוקולד איכותי.

אם תרצו, תוכלו ליהנות במהלך סדנאות שוקולד זוגיות משתיית יין אבל את הנרות תשאירו בבית – אותם תוכלו להדליק, כשתטעמו אחר כך את התוצרים המיוחדים שהכנתם.

את התוצרים שתכינו במהלך סדנאות שוקולד זוגיות תזכו לקחת איתכם הביתה בקופסאות מעוצבות, על מנת שתוכלו להביאם לחברים וקרובי משפחה, או בעצם – לשמור אותם לעצמכם לאותם אירועים זוגיים מיוחדים שלכם יחד (זה כמובן בתנאי שתצליחו לקחת משהו הביתה ולא תאכלו הכל בסדנא, שהלא – כולנו חוזרים להיות ילדים כשמדובר בשוקולד).

סדנאות שוקולד זוגיות –
לזוגות מתוקים שרוצים להשקיע

כבר מימים ימימה קרא קזנובה לשוקולד “סם החיים של האהבה”, ורופאים צרפתיים נהגו לתת אותו כמרשם לנשים שליבן נשבר עקב אהבה נכזבת. שוקולד מכיל חומרים, המופרשים במוחנו באופן טבעי כאשר אנחנו מתאהבים, ואכילת שוקולד מעוררת יצור מוגבר של אנדורפינים, הורמונים היוצרים תחושות של הנאה ועונג, ולפיכך אין פלא שהשוקולד הוגדר כממתק האהבה והתשוקה. סדנאות שוקולד זוגיות יאפשרו לכם תמהיל מרוכז של ההורמונים האלה, כי כשעוסקים בשוקולד בזוג, השמים הם הגבול והטעמים מרגשים מתמיד.

לאילו זוגות מתאימות סדנאות שוקולד זוגיות?

סדנאות שוקולד זוגיות מתאימות לזוגות, שרוצים לחגוג אירוע חשוב (יום הולדת, יום חברות או נישואין, או אפילו סתם כך לפנק את עצמם), אוהבים שוקולד (כאילו דאאאא),ומעוניינים לחוות ערב זוגי, שונה ורומנטי, כזה שיכנס לפנתיאון הזוגי שלהם כערב מתוק במיוחד. אם תרצו, תוכלו להזמין סדנאות שוקולד זוגיות בהפתעה לבן הזוג, ואפילו להפתיע את שני בני הזוג אם אתם חברים או קרובי משפחה משקיעים במיוחד. סדנאות שוקולד זוגיות מתאימות מאוד גם כמתנת אירוסין או חתונה בלתי שגרתית, שהלא אין דבר שהייתם רוצים לאחל יותר לזוג הצעיר, מאשר שנים ארוכות של תשוקה מתוקה.

אם ברצונכם להפתיע זוג אוהב במגוון סדנאות שוקולד זוגיות, אינכם חייבים להזמין סדנא ספציפית – תוכלו לרכוש אצלנו שובר לאותן סדנאות שוקולד זוגיות , ובני הזוג יתאמו את המועד הנוח עבורם. לכם רק ישאר להכין את הפה והבטן, כי בטוח שתקבלו מזכרת…

סדנאות שוקולד זוגיות

לקבלת הצעת מחיר לסדנת שוקולד זוגית

פנו עכשיו